Eurovolby

Seznam dárců koalice Rozumní a Národní demokracie je k dispozici v sekci Aktuality nebo zde

Zpráva o financování volební kampaně do Evropského parlamentu koalice ROZUMNÍ a Národní demokracie – STOP MIGRACI – NECHCEME EURO – odkaz zde, PDF zde

2 odpovědi na “Eurovolby”

 1. Jsem váš fanoušek, podepíšu každou větu vašeho volebního programu.
  Jen se obávám, aby hlas, který vám dám, nebyl tzv. ztracený, protože vás veřejnost moc nezná.
  Původně jsem měl v úmyslu nabídnout vám umístění volebních bannerů na našem plotě na E11
  v Kostelci nad Orlicí, ale měl jsem nyní tolik profesních starostí, že jsem to nestihl.
  Škoda, natolik souzním s vašimi názory, že bych pro tyto myšlenky rád něco udělal.
  Beru to totiž velmi vážně, v pátek a sobotu půjde o všechno, půjde o boj o Evropu !!!
  Máte v královehradeckém kraji nějakou pobočku ?
  Zdraví dr. Klejma
  P.S. moc zdravím pana Mgr. Hanniga

  1. Vážení pane doktore,
   jezdil jsem ve všech krajích osobně a mluvil s lidmi a zvláště v Královéhradeckém kraji máme mnoho příznivců.
   Včera a dnes jsem mluvil s lidmi ve Středočeském kraji (Neratovice, Mělník, Kralupy n. Vlt. , Dobříš, Příbram). Chodím zcela civilně po ulicích a lidé mě spontánně oslovují. Jsem totiž všeobecně znám i jako úspěšný skladatel a interpret. Navíc si lidé vzpomínají na má vystoupení při prezidentské volbě.
   Proč zmiňuji tyto dva poslední dny. Mnoho lidí mi řeklo, že se rozhodlo přehodnotit své preference a volit místo SPD právě nás.

   Stalo se tak po nepřesvědčivém vystoupení lídra SPD Ivana Davida v televizní debatě na ČT v hlavním večerním čase. Lidé říkají: „Vám nedali možnost být v ČT, pouze v nesledovaném odpoledním čase spolu s dalším 7 stranami, kdy na každý subjekt připadlo cca 8 minut a ještě tam byli různí exoti, kteří znemožňovali koncentrované vnímání debaty.
   SPD, která má neomezené možnosti v médiích, se odkope právě v takové debatě, kde je jí dán nesrovnatelně větší prostor než byl dán vám neupřímností.“.

   Dále lidé oceňují to, že na naší koaliční kandidátce nejsou žádní přeběhlíci, kdežto na kandidátce SPD je lídr původem z ČSSD, dvojka původní významný člen TOP 09 v Blansku a na čtyřce bývalý člen ANO.

   Myslím si, že k původním 7,7% procentům, která jsme měli v preferencích na oficiální internetové anketě (kde se nedalo hlasovat dvakrát) v posledním týdnu, po nepodařeném vystoupení lídra SPD, naše preference strmě stouply.
   Mimochodem T. Okamurovi se to stalo už při minulých eurovolbách v roce 2014 v případě Úsvitu, kdy nakonec Úsvit dostal lehce přes 3% a ne předpokládaných 6%, v důsledku výměny Kláry Samkové v diskuzích ČT, kterou během kampaně T. Okamura vyměnil už nevím za koho.

   Naše koalice je silná i z důvodu, že jsme se rozhodli dát na první místo Adama Benjamina Bartoše, který je svým způsobem brán vlastenci jako politický disident současné doby.
   Zatím co on velice skvěle zvládal všechny mediální debaty ve veřejnoprávních prostředcích a nebál se útočit s fakty i na lídryni ANO, (která o hlasování v EU mlžila) v rozhlasové debatě, já jsem jako člověk známější pro širší veřejnost (která se ne vždy zajímá o politiku) jezdil po krajích a civilně hovořil s lidmi (ne tedy z pódia, jako to dělaly některé parlamentní politické subjekty).

   Navíc lidé oceňují, že jsme jako jediní z vlasteneckých stran se snažili o spolupráci a skutečně ve volbách spolupracujeme pro dobro občanů z Čech, Moravy a Slezska.
   Myslím, že hlas, který odevzdáte ve volbách koalici ROZUMNÍ a Národní demokracie, STOP MIGRACI – NECHCEME EURO, volební číslo 12 bude velice dobře v Europarlamentu zužitkován, neboť já hovořím 5 jazyky a budu se snažit v době, kdy ještě z EU nevystoupíme (to je dlouhý a komplikovaný proces – domácí referendum atd) velice aktivně pro naše občany dosahovat skutečných pozitiv.
   Mgr. Petr Hannig, předseda Rozumných, 2. místo na koaliční kandidátní listině č. 12 Rozumní a Národní demokracie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *